بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تامین خدمات روبنایی مسکن مهر تا سال آینده

کد خبر: 19453 Print This Post
۰۱ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۴۷
تامین خدمات روبنایی مسکن مهر تا سال آینده

http://www.bananews.ir/مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر امسال و سال آینده تکمیل می شوند، گفت: بخش خصوصی با حضور در ساخت امکانات روبنایی می تواند در ایجاد این خدمات سهیم باشد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تقی رضایی در گفتگو با مهر درباره ایجاد امکانات روبنایی در مسکن مهر استان تهران، اظهار داشت: خدمات به مسکن مهر در دو بخش زیر بنایی و روبنایی انجام میگیرد که برای به بهره برداری رسیدن از این واحدها مشکلی برای متقاضیان بوجود نیاید.

وی افزود: خدمات زیربنایی شامل آب، فاضلاب، برق و گاز است که هیچ یک از پروژه های مسکن مهر بدون این امکانات به افتتاح نمی رسد؛ موضوع بعدی خدمات روبنایی این پروژه هاست که مدرسه، مسجد، مراکز ورزشی و دیگر خدمات را شامل می شود و در ماه های آینده شکل می گیرد.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران، تصریح کرد: هیچ شهرکی در کشور با تمامی امکانات شکل نگرفته است و خدمات روبنایی مسکن مهر هم در سال های آینده بیشتر تامین خواهد شد البته دولت هم به دنبال این است که امسال و سال آینده این خدمات را در مسکن مهر به اتمام برسد.

رضایی با بیان اینکه دولت از حضور بخش خصوصی برای تامین خدمات روبنایی در مسکن مهر استقبال می کند، بیان کرد: منابع دولت محدود است بنابراین بخش خصوصی با حضور در ساخت امکانات روبنایی می تواند در ایجاد این خدمات سهیم باشد.

وی درباره تامین آب مسکن مهر برای افتتاح پروژه های استان تهران، اظهار داشت: تمامی پروژه ها با امکانات زیربنایی به بهره برداری می رسند و متقاضیان نگرانی بابت این موضوع نداشته باشند.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران با اشاره به زمان افتتاح پروژه های مسکن مهر استان تهران، گفت: شروع افتتاح ها از هفته سوم و یا چهارم آبان ماه خواهد بود و بصورت هفتگی پروژه ها به بهره برداری می رسند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها