بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قطار مسکن‌مهر در ریل افتتاح اما…

کد خبر: 18630 Print This Post
۱۳ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۰
قطار مسکن‌مهر در ریل افتتاح اما…

http://www.bananews.irبرگ دیگری از انتظار در مسکن‌مهر برای رسیدن خدمات سکونتی، این بار در سایت اطلاع‌رسانی دولت ورق خورد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) طی ماه‌های اخیر رسانه‌ها از جمله روزنامه دنیای‌اقتصاد، تلاش کردند با انعکاس جزئیات کمبودها در پروژه‌های مسکونی‌مهر، مسوولان را به تسریع در خدمات‌رسانی دعوت کنند تا وعده‌ای که اوایل امسال برای بهره‌برداری از حجم زیادی آپارتمان مسکن‌مهر در تابستان عنوان شده بود، سرموقع محقق شود.

یکی از این وعده‌ها برای تهران بود که مقرر شده بود چیزی در حدود ۲۰ هزار واحدمسکونی‌مهر در شهرهای جدید اطراف تحویل متقاضیان شود.اما در حال حاضر برخی پروژه‌های بزرگی که در این شهرها ساخت‌شان به پایان رسیده هنوز امکان افتتاح‌شان فراهم نشده است.وزیر راه‌وشهرسازی روز گذشته در گفت‌وگو با سایت اطلاع‌رسانی دولت در این باره اعلام کرد: واحدهایی که از سوی پیمانکاران ترکیه در شهر جدید پرند ساخته شده، مدت زمانی است که به اتمام رسیده اما به دلیل مشکلاتی که در زمینه آب و برق دارد، هنوز افتتاح نشده و به مردم تحویل داده نشده است. نیکزاد در عین حال، همزمان با این مصاحبه، به سایت وزارتخانه‌اش نیز چنین گفت: قطار مسکن‌مهر روی ریل افتتاح‌ها قرار گرفته و به سرعت در حال نزدیک‌شدن به خط پایان است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها