بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ اسفند، ۱۳۹۶ | Wednesday, 21 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رییس مسکن و شهرسازی کاشمر: هنوز تسهیلات مسکن مهر پرداخت نشده است

کد خبر: 18061 Print This Post
۰۳ مهر ۱۳۹۰ | ۰۹:۵۹
رییس مسکن و شهرسازی کاشمر:  هنوز تسهیلات مسکن مهر پرداخت نشده است

http://www.bananews.ir/رییس مسکن و شهرسازی کاشمر با تأکید بر اینکه پروژه مسکن مهر جهت ادامه کار نیاز به تسهیلات و آورده اعضا دارد، گفت: با تأمین اعتبار مورد نیاز، چرخه ساخت و ساز انجام می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) زراعتگر گفت: پس از سفر وزیر مسکن و راه به منطقه، فقط مبلغ کمی به پروژه مسکن مهر پرداخت شد و صورتجلسه اعطای تسهیلات از تهران به استان ارسال شد که جهت دریافت تسهیلات، مکاتبات لازم با استان در حال انجام است، اما هنوز مبلغی پرداخت نشده است.

وی با اشاره به این‌که هم‌اکنون ۵۰۰۰ واحد مسکن مهر در حال ساخت است، از تلاش‌های انجام شده جهت افتتاح رسمی فاز یک کارمندان دولت خبر داد و گفت: هنوز وضعیت مسکن با وجود احداث واحدهای مسکونی مسکن مهر به وضعیت اشباع نرسیده و متقاضیان در حال ثبت‌نام هستند که اغلب متقاضیان ساکن شهر هستند و درصد کمی از آنها روستایی‌اند.

وی با بیان اینکه بیشترین ساخت و سازها در فازهای مسکن مهر کارمندان دولت انجام می‌شود، گفت: وضعیت ساخت پروژه مسکن مهر ۱۰۰۸ واحدی آزاد در بلوار سیدمرتضی به کندی پیش می‌رود.

زراعت‌گرعلت کندی این پروژه را استفاده از سازه‌های دی۳ پانل با اسکلت پیچ و مهره و تأخیر در پرداخت آورده اعضا عنوان کرد و گفت: علاوه بر این، اعطای تسهیلات این پروژه و دو فاز دیگر مربوط به کارمندان دولت از برنامه زمان‌بندی عقب هستند.

وی خاطرنشان کرد: با پیش‌بینی‌های به عمل آمده، فاز شش با حدود۱۰۰۰ واحد در کاشمر احداث می‌شود که آورده اعضا از شش میلیون تومان بیشتر است هرچند هنوز جهت اجرای کار و دریافت پول اقدامی صورت نگرفته است.

رییس مسکن و شهرسازی کاشمر افزود: در فاز پنج، از متقاضیان مبلغ ۱٫۵ میلیون تومان دریافت شده که به همین مبلغ بسنده نمی‌شود، بلکه با توجه به بخش‌نامه‌ها و فرم ثبت‌نام، آورده اعضا باید شش میلیون تومان باشد، البته این فاز از وام چهاردرصدی برخوردار است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها