بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رتبه دوم هرمزگان در اجرای مسکن مهر کشور

کد خبر: 18030 Print This Post
۰۳ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۳
رتبه دوم هرمزگان در اجرای مسکن مهر کشور

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیرکل بنیاد مسکن استان هرمزگان گفت: در ارزیابی هفتگی بنیادهای مسکن کشور، استان هرمزگان موفق به کسب رتبه دوم اجرای طرح مسکن مهر شد. «سیدعلی نقی لقمانی» در حاشیه نشست کارگروه مسکن استان هرمزگان افزود: این رتبه در حالی به دست آمده که ۳۰درصد واحدهای مسکونی این طرح در شهرهای زیر ۲۵هزارنفر این استان در جزایر خلیج همیشه فارس واقع شده است.

به گفته وی به رغم فقدان مصالح ساختمانی مرغوب، نبود امکان دسترسی مناسب و حمل دریایی، کار ساخت وساز در جزایر هرمزگان در قالب پروژه مهر با تلاش شبانه‌روزی دست‌اندرکاران بخش خصوصی و دولتی این طرح ملی با موفقیت پیش می‌رود.

وی، سهمیه بنیادمسکن هرمزگان را در طرح ملی مسکن مهر ۱۰هزار و ۴۰۰واحد مسکونی اعلام کرد و گفت: این بنیاد با ۷۰واحد افزون بر این سهمیه، ساخت ۱۰هزار و ۴۷۰واحد مسکونی را شروع و در گام اول فونداسیون ساختمان همه این واحدها را به مرحله اجرا درآورده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها