بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آب همچنان نیاز اصلی است/ ساخت ۵۰ باب مدرسه در دستور کار

کد خبر: 1449 Print This Post
۳۰ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۱۸
آب همچنان نیاز اصلی است/ ساخت ۵۰ باب مدرسه در دستور کار

www.BanaNews.irمعاون وزیر مسکن وشهرسازی با بیان اینکه کار ساخت یکصد هزار واحد مسکونی مهر در شهر جدید پرند تا شهریور سال ۹۰ به اتمام می رسد ، گفت: در حال حاضر تامین آب برای واحدهای مسکونی اصلی ترین نیاز این شهر جدید است

مهندس جمشید نورصالحی ، میزان آب تخصیص یافته از سوی وزارت نیرو برای شهر جدید پرند را تاکنون ۴۰۰ لیتر در ثانیه اعلام وتصریح کرد: این میزان آب برای جمعیتی معادل ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار نفر کافی است اما با توجه به هدفگذاری جمعیتی ۷۰۰ هزار نفری شهر جدید پرند باید آب تخصیص یافته به ۱۶۰۰ لیتر در ثانیه افزایش یابد.

وی به اقدامات انجام شده از سوی وزارت نیرو برای تامین آب لازم در شهر جدید پرند اشاره کرد و افزود: تاجایی که اطلاع داریم این وزارتخانه طراحی مخزن ها و شبکه های اصلی را انجام داده و پیمانکار نیز در حال اجرای بخشی از آن است.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی وزارت مسکن و شهرسازی ، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با اشاره به اینکه هم اکنون تعدادی واحد مسکونی در شهر جدید پرند آماده افتتاح هستند، ادامه داد: مذاکرات لازم برای تامین آب شرب این واحدها انجام شده و بلافاصله پس از تامین آب، واحدهای یاد شده به بهره برداری خواهند رسید.

معاون وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص تامین سایر خدمات زیربنایی در پروژه های مسکن مهر شهر جدید پرند، نیز اظهار داشت: برای تامین خدماتی مانند برق، گاز و تلفن مشکل خاصی وجود ندارد و همانطور که گفتم چنانچه آب تامین شود مشکل خاص دیگری در تامین خدمات زیر بنایی شهر جدید پرند نداریم.

مهندس نورصالحی از ساخت ۵۰ باب مدرسه در شهر جدید پرند خبر داد و افزود: براساس تفاهم انجام شده ، ساخت این مدارس تا مرحله اسکلت و سقف برعهده وزارت مسکن وشهرسازی است و تکمیل آنها توسط وزارت آموزش و پرورش صورت می‌گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها