بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۱ تیر، ۱۳۹۷ | Friday, 22 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بازدید وزیر مسکن از پروژه‌های آبفای مسکن مهر فیروزکوه

کد خبر: 1339 Print This Post
۲۹ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۵۸
بازدید وزیر مسکن از پروژه‌های آبفای مسکن مهر فیروزکوه

وزیر مسکن و شهرسازی از پروژه‌های آب و فاضلاب مسکن مهر فیروزکوه واقع در منطقه دشت ناصر بازدید کرد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی آبفای استان تهران، علی نیکزاد سپس از پروژه‌های در حال ساخت مخازن دوهزار مترمکعبی بتنی و ۲۰۰ مترمکعبی فلزی هوایی مربوط به آب‌رسانی این منطقه بازدید کرد و از نزدیک در جریان اجرای مطلوب این پروژه‌ها قرارگرفت.

*بازدید از پروژه آب‌رسانی مسکن مهر پرند

بنابراین گزارش، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران نیز از طرح آب‌رسانی به مسکن مهر شهر جدید پرند در آبفای جنوب غربی استان تهران بازدید کردند.

در این بازدید محمدرضا عطارزاده ضمن بررسی عملیات اجرایی و بازدید میدانی با تاکید بر تسریع انجام کار و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در مراحل اجرایی پروژه‌ها گفت: در انجام چنین پروژه‌های عظیمی، اولویت‌بندی با توجه به اهمیت موضوع باید در دستور کار قرار گیرد.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا اظهار داشت: با توجه به اهمیت و فوریت این پروژه، شایسته است روش کار مهندسی کارگاهی با توجه به سرعت این طرح در دستور کار قرار گیرد و باید توجه داشته‌ باشیم که هنر اصلی انجام کار در پروژه‌ها توانایی فنی کارگران است.

در ادامه این بازدید مدیر عامل شرکت آبفای استان تهران با تاکید بر اهمیت انجام این طرح اذعان داشت: انجام این طرح نیازمند ۲۵۰ کیلومتر شبکه توزیع آب و ۲۰۰ کیلومتر خط جمع‌آوری فاضلاب است که با توجه به این مسئله، ضرورت تامین اعتبار منابع مالی مورد نیاز بیش از پیش حائز اهمیت است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها