بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مسکن مهر عامل بازگشت مهاجران به قصرشیرین شد

کد خبر: 1278 Print This Post
۲۸ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۵۶
مسکن مهر عامل بازگشت مهاجران به قصرشیرین شد

www.BanaNews.irسرپرست بنیاد مسکن شهرستان قصرشیرین گفت: اجرای پروژه های مسکن مهر در این شهرستان تاثیر مهمی در بازگشت مهاجران که به سبب بروز جنگ تحمیلی مجبور به ترک دیارخود شده بودند، داشته است.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، رضا بنی اشراف پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۸۰۰ واحد مسکونی در قالب مسکن مهر در این شهرستان در حال ساخت است، اظهار داشت: واحدهای مسکن مهر این شهرستان در قالب سه پروژه در حال احداث هستند.

وی افزود: کار احداث مسکن مهر برای ۵۰۶ متقاضی این شهرستان در سه پروژه ۹۶ واحدی، ۱۳۴ واحدی و ۲۷۶ واحدی در حال اجرا است.

این مسئول تصریح کرد: متقاضیان با معرفی به بانک مسکن از تسهیلات ۲۰ و ۲۵ میلیون تومانی ساخت مسکن بهره مند شده اند.

وی پیشرفت پروژه های در حال احداث را از پنج تا ۱۰۰ درصد اعلام کرد و افزود: پیش بینی می شود کار احداث این سه پروژه تا پایان نیمه اول سال ۹۰ به پایان برسد.

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان قصرشیرین خاطر نشان کرد: علاوه بر سه پروژه مذکور، پروژه ۲۹۴ واحدی دیگری نیز در شهر قصرشیرین به صورت ملکی، انفرادی اجرا شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها