بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح ۵۲۱۱ واحد مسکونی مهر در استان چهارمحال و بختیاری

کد خبر: 11314 Print This Post
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۰:۳۴
افتتاح ۵۲۱۱ واحد مسکونی مهر در استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)www.BanaNews.irبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن و شهرسازی ، مهندس علی ابراهیمی ، سهمیه استان چهارمحال و بختیاری در ساخت وسازهای طرح مسکن مهر را ۱۸هزار واحداعلام کردو افزود : عقد قرارداد ساخت کلیه واحدها به اتمام رسیده و از این برای تعداد ۱۴ هزار ۵۷۹ واحد پروانه ساختمانی صادر شده است .

وی گفت : هم اکنون عملیت پی ریزی در ۱۱هزار و ۵۱۵ واحد مسکونی مهر استان چهارمحال و بختیاری به اتمام رسیده که از این تعداد ۶ هزار و ۶۷۰واحد ساخت اسکلت و سقف را نیز به پایان رسانده اند.

مدیر کل مسکن و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری از افتتاح ۵ هزار و ۲۱۱ واحد از مسکن مهر استان تا پایان خرداد ماه امسال خبر داد و تصریح کرد : تاکنون ۷۸ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال تسهیلات برای آماده سازی مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر استان پرداخت شده و میزان تسهیلات پرداختی برای ساخت واحدهای مسکونی مهر نیز به ۷۶۱میلیارد ۳۶۸ میلیون ریال می رسد.

ابراهیمی بر ضرورت خدمات رسانی هرچه سریعتر دستگاه‌های متولی خدمات زیربنائی و روبنائی از جمله احداث مدرسه، فضای سبز، بیمارستان، اجرای شبکه آب و فاضلاب، برق و گاز در واحدهای مسکونی مهر تأکید کرد .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها