بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح ۲۲ هزار واحد مسکونی در استان اصفهان

کد خبر: 11194 Print This Post
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۶
افتتاح ۲۲ هزار واحد مسکونی در استان اصفهان

لحظاتی پیش ۲۲ هزار واحد مسکونی با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر مسکن و شهرسازی در استان اصفهان افتتاح شد .www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن و شهرسازی ، افتتاح ۲۲ هزار واحد مسکونی در استان اصفهان بصورت همزمان و با حضور معاون اول رئیس جمهور در یک پروژه ۱۰۱۵ واحدی در شهر رضا انجام شد .

بنا بر این گزارش ۲۲ هزار واحد مسکونی که امروز به بهره برداری رسیدند در قالب مسکن مهر ۹۹ ساله، خودمالکین انفرادی و انبوه ساز و بنگاههای زودبازده در سطح استان اصفهان ساخته شده اندکه از این تعداد ۱۰۱۵ واحد در قالب مسکن مهر ۹۹ ساله ، ۴ هزار و ۷۸۷ واحد خودمالکین انفرادی و ۴ هزار و ۶ واحد خودمالکین انبوه ساز به بهره برداری رسیدند.

همچنین علاوه بر واحدهای یاد شده هشت هزار و ۵۰۰ واحد نیز از محل طرح بنگاه های زودبازده ، ۴۰۰ واحد در قالب مسکن استیجاری ،۹۸ واحد اجاره داری ۵ساله و یک هزار واحد مسکن مهر در شهر مجلسی و دو هزار و ۱۸۶ واحد نیز از واحدهای نوسازی شده در بافت فرسوده افتتاح شدند.

گفتنی است: در حال حاضر ۵۸ هزار واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر و حدود ۲۰ هزار واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و۴۸ هزار واحد در شهرهای جدید در دست ساخت هستند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها