بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مسکن مهر، کارنامه درخشان پایان سال جهاد اقتصادی

کد خبر: 10021 Print This Post
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۲۹
مسکن مهر، کارنامه درخشان پایان سال جهاد اقتصادی

www.BanaNews.irمدیرکل سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران با اشاره به نامگذاری سال جهاد اقتصادی گفت: مسکن مهر می‌تواند به کارنامه درخشان در شاخه عمران جهاد اقتصادی تبدیل شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شامگاه دوشنبه مجید کیان‌پور در نشست بررسی روند پیشرفت مسکن مهر پاکدشت با اشاره به اهمیت اجرای طرح مسکن مهر و تسریع در بهره‌برداری از این طرح اظهار داشت: در سالی که مزین به نام «جهاد اقتصادی» از سوی مقام معظم رهبری شده است، اجرای طرح مسکن مهر برای فاقدان مسکن استان و بهره‌برداری از آنها تا پایان سال‌ جاری می‌تواند به کارنامه درخشان در شاخه عمران «جهاد اقتصادی» تبدیل شود.

مدیرکل سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران ضمن مثبت ارزیابی کردن وضعیت و کیفیت پروژه‌های مسکن مهر در شهرستان پاکدشت تاکید کرد: روند پیشرفت و کیفیت پروژه مسکن مهر پاکدشت به نحو مطلوب در حال انجام است و موانع موجود با هماهنگی‌های لازم با سایر دستگاه‌های اجرایی، برطرف می‌شود.

در ادامه مشکلات مسکن مهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرماندار شهرستان پاکدشت نیز طی سخنانی در این نشست تامین مسکن را از اولویت‌های دولت خدمتگزار دانست و گفت: دولت تمام توان و نیروی خود را به کار گرفته است تا هرچه سریع‌تر نیاز مردم را در بخش مسکن تامین کند و شهرستان پاکدشت نیز پیشتاز در اجرا و تکمیل مجموعه مسکن مهر است.

قربانعلی مقبلی طرح ساخت مسکن مهر را یکی از بهترین برنامه‌های اجرایی در تامین مسکن دانست و تصریح کرد: طرح مسکن مهر با جدیت در شهرستان در حال پیگیری است و در آینده نزدیک واحدهای مسکونی آن به بهره‌برداری و این مجموعه به متقاضیان واگذار می‌شود.

رئیس ستاد مسکن مهر شهرستان پاکدشت در ادامه ضمن ارائه گزارشی در ارتباط با میزان پیشرفت مسکن مهر به بیان مسائل و مشکلات موجود در مسکن مهر اشاره کرد و خواستار برطرف شدن هرچه سریع‌تر این مشکلات شد.

در ادامه این نشست نیز مشکلات مسکن مهر پاکدشت با حضور اعضای این ستاد بررسی شد.

نشست بررسی روند پیشرفت پروژه مسکن مهر با حضور مجید کیانپور مدیرکل سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران، قربانعلی مقبلی فرماندار، علیرضا امامی معاونت برنامه‌ریزی فرماندار، مسئولان ادارات مرتبط و مدیران شرکت‌های تعاونی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان پاکدشت برگزار شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها