بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تحقق ترانزیت سوخت از طریق دریا به افغانستان

کد خبر: 9469 Print This Post
۳۰ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۵
تحقق ترانزیت سوخت از طریق دریا به افغانستان

www.BanaNews.irمدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بعد از گذشت ۳۰ سال برای نخستین بار موضوع ترانزیت سوخت از طریق دریا به کشور افغانستان با پیگیری و جدیت مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی تحقق پیدا کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سیاوش رضوانی گفت: این مقدار سوخت گازوئیل با تلاش و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای نخستین بار از بندر چابهار انجام شد.

وی مقدار سوخت را زیر هزار تن برای بار اول اعلام و اظهار کرد: تزانزیت برای بندر چابهار و منطقه جایگاه امنیتی در جهت توسعه را به همراه دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: باید از مزیتهای بزرگ دو کشور در بخش ترانزیت و حمل کالا به بهترین نحو استفاده شود و گسترش ترانزیت قطعا نیاز به زیرساختهایی دارد که سازمان بنادر و دریانوردی بسیاری از این شرایط را ایجاد کرده و بخشی دیگر از زیرساختها نیازمند توجه بیشتر مسئولان به این منطقه است.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، رضوانی گفت: علی رغم گذشت بیش از۳۰ سال از تاسیس بندر چابهار در منطقه و فقدان سرمایه‌گذاری در بخش دریا سازمان بنادر و دریانوردی در دولت نهم و دهم با جدیت در چند سال اخیر در این منطقه به اهداف تعیین شده خود یعنی جذب سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری، در اختیار قرار دادن تسهیلات به بخش خصوصی و سایر موارد جامه عمل پوشاند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها