بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آغاز تحویل مسکن‌های صنعتی ساخت خارجی‌ها از دهه فجر

کد خبر: 734 Print This Post
۱۸ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۱۲
آغاز تحویل مسکن‌های صنعتی ساخت خارجی‌ها از دهه فجر

معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: با آغاز دهه فجر تحویل روزانه ۶۰ واحد مسکونی صنعتی توسط شرکت ترکیه‌ای آغاز می‌شود.

به گزارش بنا نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، جمشید نورصالحی افزود: در شهر جدید پرند دو شرکت ترکیه‌ای و کره‌ای کار ساخت ۲۵ هزار واحد مسکونی را آغاز کرده‌اند که شرکت ترکیه‌ای طبق برنامه کار خود را به پیش می‌برد.

وی افزود: اما شرکت کره‌ای به دلیل بحث انتقال تجهیزات و قالب‌ها با مشکل انتقال این تجهیزات از کره جنوبی مواجه شده است.

نورصالحی گفت: برای تسهیل در کار این شرکت کره‌ای نامه‌نگاری‌های زیادی با گمرک انجام شده تا به محض ورود این تجهیزات از کره جنوبی کار ترخیص این تجهیزات به راحتی انجام شود.

به گفته وی، کره‌ای‌ها می‌گویند که ورود ۵ کانتینر تجهیزات و قالب‌ها به ایران از خود کشور کره جنوبی با مشکل مواجه شده است.

معاون وزیر مسکن و شهرسازی تاکید کرد: شرکت ترکیه‌ای براساس قرارداد قرار است ۲۰ هزار واحد مسکونی در ایران احداث کند ،بنابراین به غیر از ۷ هزار واحد مسکونی که در مرحله تجهیز کارگاه است در سایت اول خود با ۱۳ هزار واحد مسکونی بسیار فعال است و از دهه فجر کار تحویل را آغاز می‌کند.

نورصالحی گفت: بلوک‌های این سایت ۱۳ هزار واحدی ،۶۰ واحد مسکونی است و طبق اعلام شرکت ترکیه‌ای تحویل روزانه یک بلوک ۶۰ واحدی صنعتی‌سازی از دهه فجر آغاز می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها