بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آغاز مجدد سفر گردشگران ایرانی به مصر

کد خبر: 44385 Print This Post
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۹:۴۶
آغاز مجدد سفر گردشگران ایرانی به مصر

http://www.bananews.ir/بعد از وقفه‌ای دو ماهه سفر گردشگران ایرانی به مصر از سرگرفته شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شریف ابراهیم، رییس سازمان هواپیمایی کشوری مصر گفت که گروه جدیدی از گردشگران ایرانی به تازگی از طریق هواپیمای شرکت هواپیمایی ممفیس مصر به شهر اسوان رسیدند تا از آثار باستانی کشور بازدید کنند.
این گروه متشکل از ۱۳۴ گردشگر ایرانی است. بنابر گزارش روزنامه‌ الحیات چاپ لندن، دولت جدید مصر تصمیم گرفت تا در راستای رونق بخشیدن به اقتصاد این کشور با سفر گردشگران ایرانی موافقت کند، اما این امر به دنبال بهانه‌جویی‌های سلفی‌ها با مشکل مواجه شد و هشام زعزوع، وزیر گردشگری مصر اعلام کرد که به منظور قانع‌سازی طرف‌های مصری برای سفر گردشگران ایرانی قصد دارد تا با گروه‌های مخالف به گفت‌وگو بنشیند و بعد از بررسی‌های مجدد این سفرها از ژوئن از سرگرفته می‌شود که حال بعد از این وقفه دو ماهه دیروز گردشگران ایرانی از آثار باستانی این کشور بازدید می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها