بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پل هوایی بزرگراه میزوری فروریخت

کد خبر: 44090 Print This Post
۰۵ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۶:۴۱
پل هوایی بزرگراه میزوری فروریخت

http://www.bananews.ir/رسانه‌های داخلی آمریکا از وقوع یک سانحه ریلی و برخورد چند واگن یک قطار باری با ستون‌های پل هوایی بزرگراهی در جنوب شرق ایالت «میزوری» خبر دادند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، بنا بر اعلام مقامات محلی ایالت میزوری، برخورد قطار با ستون این پل باعث شد تا سازه پل فروریخته و هفت تن مجروح شوند.

اداره امنیت ملی حمل و نقل ایالت میزوری با بیان اینکه بررسی انحراف قطار باری از ریل و وقوع این حادثه در حال انجام است،‌ اعلام کرد: در لحظه وقوع حادثه، دو خودرو در حال عبور از روی پل بودند که با ریزش ستون پل، دچار سانحه شدند و سرنشینان آن‌ها نیز آسیب دیدند.

بنا بر اعلام مقامات محلی این ایالت، خارج شدن چند واگن این قطار باری از ریل موجب شد تا با ستون پل برخورد کند و بخش‌هایی از پل ریزش کرد.

گزارش‌ها از خبرگزاری آسوشیتدپرس،حاکیست وضعیت جسمی هفت مجروح این حادثه مساعد اعلام شده و پس از دریافت مراقبت‌های لازم از بیمارستان مرخص شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها