بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

گزارش روزنامه انگلیسی از حضور نیروهای ایرانی و آمریکایی در خلیج‌فارس

کد خبر: 43841 Print This Post
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۶:۱۹
گزارش روزنامه انگلیسی از حضور نیروهای ایرانی و آمریکایی در خلیج‌فارس

http://www.bananews.ir/مدتی است که رزمایش مین روبی آمریکا در خلیج‌فارس آغاز شده و همزمان با آن نیروها و تجهیزات ایرانی به‌ویژه ناوشکن جماران در حال گشت زنی در این منطقه هستند و به‌رغم تبلیغات رسانه‌ای غرب، نیروهای ایرانی و آمریکایی دوستانه در خلیج‌فارس به وظایف خود مشغول هستند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از دیلی تلگراف، ناوشکن جماران در فاصله یک مایلی از ناوهای غربی در حال انجام تمرینات و وظایف خود در خلیج فارس است.

در همین رابطه فرماندهان ناوهای آمریکایی حاضر در خلیج‌فارس می‌گویند که جماران را به عنوان یک تهدید تلقی نمی‌کنند، چون هر روز با یکدیگر در ارتباط هستند و این ارتباط دوستانه است.
ارتباط کشتی‌ها و ناوهای حاضر در یک منطقه دریایی برای جلوگیری از تداخل مسیرهای حرکتی آنها و ممانعت از برخورد کشتی‌ها انجام می‌شود.
کاپیتان «جان رودگرز» فرمانده ناو «یواس اس پونس» که یکی از ۳۵ کشتی حاضر در رزمایش جدید آمریکا و متحدانش در خلیج‌فارس محسوب می‌شود در این رابطه گفت: ناوهای ایرانی و آمریکایی به‌طور مرتب از یکدیگر عکس می‌گیرند. هرچند که ما به عنوان دشمنان بالقوه محسوب می‌شویم، اما اکنون همه چیز خوب است. تا زمانی که ما از یکدیگر عکس بگیریم همه چیز خوب است.
در رزمایشی که آمریکا و متحدانش در خلیج‌فارس آغاز کرده‌اند ۴۱ کشور شرکت دارند و تمرینات آنها تا پایان ماه مه‌ (ماه جاری میلادی) ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها