بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مصادره حدود ۴۰ هزار خانه در اسپانیا

کد خبر: 43561 Print This Post
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۸:۱۹
مصادره حدود ۴۰ هزار خانه در اسپانیا

http://www.bananews.ir/بانک‌های اسپانیایی در مجموع ۳۹ هزار و ۱۶۷ واحد خانه را در سال ۲۰۱۲ مصادره کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) یافته‌های تحقیقات بانک مرکزی اسپانیا نشان داد که در ۸۳ درصد موارد، این خانه‌ها مسکونی بودند.

بر اساس این تحقیقات، بیش از نیمی از این خانه‌ها به صورت داوطلبانه از سوی خانواده‌ها برگردانده شدند. بانک‌ها در موارد دیگر با حکم دادگاه اقدام به مصادره خانه کردند که برخی از آنها با دخالت پلیس همراه بود.

این مصادره‌ها موجب شکل‌گیری جنبش مردمی در حمایت از قربانیان مصادره خانه در اسپانیا شد و ابتکارهایی به منظور جلوگیری از روند مصادره خانه‌ها به راه افتاد.

بر اساس گزارش خبرگزاری اسپانیایی افه، ۸۵ درصد از توافق‌های وام مسکن که به دستور دادگاه برای تخلیه خانه منتهی شد، در سال ۲۰۰۷ یا پیش‌تر از آن به امضا رسیده بود که پیش از فروپاشی حباب مسکن در اسپانیا بود.

برای نخستین بار است که بانک مرکزی اسپانیا در مورد شمار خانه‌های مصادره شده آماری منتشر می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها