بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

عرضه ۴۰ هزار خانه در بازار املاک دوبی

کد خبر: 42849 Print This Post
۲۶ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۹:۱۸
عرضه ۴۰ هزار خانه در بازار املاک دوبی

http://www.bananews.ir/با از سرگیری پروژه‌های ساخت و سازی که بعد از فروپاشی بازار املاک دوبی متوقف شده بودند، ۴۰ هزار خانه جدید ظرف دو سال آینده در بازار املاک این امیرنشین عرضه می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شرکت مشاوره املاک جونز لانگ لاسال در گزارشی از وضعیت بازار املاک دوبی در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۳، اعلام کرد که خانه‌های جدید بین سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ ساخته می‌شوند و ۱۱ درصد از ۳۵۷ هزار واحد موجود را تشکیل می‌دهند.

پیش بینی می‌شود که در مجموع ساخت ۲۸ هزار خانه در سال ۲۰۱۳ به پایان برسد این درحالیست که حدود ۲۲۰۰ واحد مسکونی که بیشتر آپارتمان بوده‌اند، در سه ماهه اول سال میلادی جاری تحویل داده شده‌اند.

سازندگان مسکن دوبی پس از سه سال توقف فعالیت، با احیای تدریجی بازار املاک این امیرنشین ساخت و ساز را از سر گرفته‌اند.

پس از اینکه حباب قیمت مسکن دوبی فروپاشید، قیمت‌ها بیش از ۵۰ درصد نسبت به اوج مشاهده شده در سال ۲۰۰۸ کاهش یافتند.

به گزارش رویترز، بانک مرکزی امارات متحده عربی برای جلوگیری از شکل‌گیری مجدد حباب قیمت مسکن، محدودیت‌هایی را برای وام املاک مسکونی وضع کرد اما به دنبال درخواست بانک‌های این کشور، این محدودیت‌ها را در ماه مارس تسهیل کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها