بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بحران مسکن برای آمریکایی‌ها ادامه دارد

کد خبر: 42443 Print This Post
۱۷ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۶:۳۹
بحران مسکن برای آمریکایی‌ها ادامه دارد

http://www.bananews.ir/اگرچه آمارها نشان می‌دهد که بازار مسکن آمریکا رو به بهبود است اما طبق نتایج یک نظرسنجی، بسیاری از مردم این کشور بر این باورند که بحران هنوز پایان نیافته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بر اساس یافته‌های نظرسنجی که به سفارش مک آرتور فاندیشن انجام شده، بیش از سه چهارم آمریکایی‌ها بر این باورند که همچنان در میانه بحران مسکن هستند یا این بحران هنوز پایان نیافته است.

دو سوم نیز خواستار برابر شدن سیاست‌های تشویق به اجاره و مالکیت مسکن در این کشور هستند.

بر اساس این نظرسنجی که به صورت تلفنی از هزار و ۴۳۳ نفر انجام گرفته، از هر ۱۰ اجاره نشین، هفت نفر آرزو دارند روزی صاحبخانه شوند اما از سوی دیگر اکثریت قابل توجهی نیز بر این باورند که اجاره نشین‌ها نیز می‌توانند همانند افراد صاحب خانه، به رویای آمریکایی دست پیدا کنند.

بر اساس گزارش لس آنجلس تایمز، بحران مسکن آمریکا بدبینی بزرگی نسبت به ارتباط سنتی میان خانه‌دار شدن و رویای آمریکایی به وجود آورده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها