بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت خانه در کانادا کاهش می‌یابد

کد خبر: 41164 Print This Post
۰۶ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۹:۴۱
ساخت خانه در کانادا کاهش می‌یابد

http://www.bananews.irسازمان مسکن فدرال کانادا (CMHC) پیش‌بینی کرد: کندی رشد اقتصادی و اشتغالزایی، به تقاضا برای خانه‌های نوساز در سال میلادی جاری لطمه زده و موجب کاهش ساخت و ساز می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بر اساس پیش‌بینی این سازمان، کندی رشد بازار مسکن که در نیمه دوم سال ۲۰۱۲ آغاز شد، در نیمه اول سال ۲۰۱۳ ادامه می‌یابد اما این بازار در نیمه دوم سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ به رشد بازمی‌گردد.

بازار مسکن کانادا در سال ۲۰۱۱ و نیمه اول سال ۲۰۱۲ با کمک نرخ‌های بهره اندک رشد بالایی داشت اما با اقدام دولت فدرال در سخت کردن قوانین اعطای وام مسکن که به منظور جلوگیری از شکل‌گیری حباب قیمت انجام گرفت، رشد این بازار کند شد.

بر اساس گزارش سه ماهه سازمان مسکن فدرال کانادا، ساخت مسکن به ۱۷۸ تا ۲۰۲ هزار واحد در سال ۲۰۱۳ می‌رسد که کمتر از ۲۱۴ هزار و ۸۲۷ واحد در سال ۲۰۱۲ خواهد بود اما وضعیت ساخت در سال ۲۰۱۴ بهبود یافته و به ۱۷۱ تا ۲۱۷ هزار واحد می‌رسد.

به گزارش رویترز، در حالیکه میزان فروش مسکن در کانادا کاهش یافته و قیمت‌ها نیز بر مبنای ماهانه در حال کاهش است، قیمت‌های مسکن ملی همچنان بالاتر از سطح یک سال گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها