بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت و ساز در منطقه یورو کاهش یافت

کد خبر: 40944 Print This Post
۰۲ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۰۸
ساخت و ساز در منطقه یورو کاهش یافت

http://www.bananews.irمیزان ساخت و ساز در منطقه یورو در دسامبر برای دومین ماه کاهش یافت.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، ساخت و ساز در منطقه یورو که متشکل از ۱۷ کشور است، ۱٫۷ درصد در دسامبر نسبت به نوامبر و ۴٫۸ درصد نسبت به دسامبر سال ۲۰۱۱ کاهش یافت.
بر اساس آمار منتشره از سوی دفتر آمار اتحادیه اروپا (یورواستات)، در آلمان که بزرگ‌ترین اقتصاد منطقه یورو است، ساخت و ساز ۸٫۹ درصد در دسامبر نسبت به ماه پیش از آن کاهش یافت که بزرگ‌ترین کاهش از فوریه سال ۲۰۱۲ بود.
فرانسه و اسپانیا نیز شاهد رشد ۱٫۲ درصدی میزان ساخت و ساز در دسامبر بودند در حالیکه ساخت و ساز در هلند ۰٫۵ درصد کاهش داشت.
ساخت و ساز در منطقه یورو طی سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۲ به میزان ۴٫۸ درصد کاهش داشت. تولید ناخالص داخلی این بلوک ۰٫۶ درصد طی این مدت کاهش یافت که بیشترین کاهش از سال ۲۰۰۹ بود.
به گزارش بیزنس ویک، ساخت و ساز در اتحادیه اروپا که متشکل از ۲۷ کشور است، ۲٫۷ درصد در دسامبر نسبت به نوامبر کاهش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها