بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش ۲۰ درصدی ساخت‌وساز مسکن در فرانسه

کد خبر: 39695 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۲۵
کاهش ۲۰ درصدی ساخت‌وساز مسکن در فرانسه

http://www.bananews.ir/آمارهای منتشره از سوی وزارت مسکن فرانسه نشان داد که شمار خانه‌های تحت ساخت در این کشور ۱۹٫۶ درصد در سال ۲۰۱۲ نسبت به سال پیش از آن کاهش داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شمار مجوزهای صادر شده برای ساخت خانه‌های جدید در فرانسه ۷٫۷ درصد کاهش یافت و به ۴۲۹ هزار و ۸۵۱ واحد رسید.

این روند نزولی در سه ماهه چهارم با کاهش ۳۰٫۱ درصدی شمار خانه‌های تحت ساخت و کاهش ۲۴٫۸ درصدی مجوز چشمگیرتر بود درحالیکه میزان کاهش در سه ماهه‌های پیشین از ۱٫۹ درصد فراتر نرفته بود.

کاهش شمار خانه‌های تحت ساخت بر مبنای سالانه در دسامبر، بزرگترین کاهش از سپتامبر سال ۲۰۰۹ بود.

اقتصاد فرانسه در مجموع سال ۲۰۱۲ را با آمار ضعیفی به پایان رساند و در بخش ساخت و ساز و وام‌های مسکن با وجود نرخ‌های بهره فوق‌العاده اندک بر مبنای سالانه ۲۶٫۴ درصد کاهش داشت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه دولت این کشور نرخ رشد اقتصادی ۰٫۸ درصد را برای امسال پیش‌بینی کرده اما این رقم ممکن است تحت بازبینی قرار گرفته و تنزل بیشتری یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها