بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش قیمت مسکن در چین

کد خبر: 39294 Print This Post
۰۲ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۲:۲۸
افزایش قیمت مسکن در چین

http://www.bananews.ir/قیمت مسکن در بسیاری از شهرهای چین افزایش یافته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‌آمارهای منتشر شده از سوی اداره آمار چین نشان می‌دهد که در ماه دسامبر سال گذشته میلادی بهای مسکن در اغلب شهرهای این کشور پهناور با افزایش مواجه بوده و این در حالی است که دولت چین همچنان کنترل‌های شدیدی بر بازار مسکن انجام می‌دهد.

بر این اساس در ماه دسامبر ۲۰۱۲ از مجموع ۷۰ شهر مهم چین ۵۴ شهر با افزایش قیمت مسکن روبرو بوده‌اند که این میزان در ماه نوامبر ۵۳ شهر بود و این برای سومین ماه متوالی است که چنین روندی طی می‌شود.

در همین حال گفته شده است که در ماه دسامبر بهای مسکن نو در هشت شهر چینی با کاهش مواجه بوده است که نسبت به ۱۰ شهر در ماه نوامبر کاهش نشان می‌دهد.

اداره آمار چین همچنین عنوان کرده است که در مجموع سال گذشته میلادی سرمایه‌گذاری در بخش املاک این کشور برابر با هفت هزار و ۱۸۰ میلیارد یوان بوده که از رشد ۱۶٫۲ درصدی برخوردار بوده است. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها