بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاروان داوطلبان بازسازی عتبات عالیات از سمنان به عراق اعزام شد

کد خبر: 3520 Print This Post
۲۸ دی ۱۳۸۹ | ۱۰:۲۲
کاروان داوطلبان بازسازی عتبات عالیات از سمنان به عراق اعزام شد

www.BanaNews.irکاروان داوطلبان بازسازی عتبات عالیات روز سه شنبه با هدف مشارکت در ساخت و توسعه حرم مطهر ائمه اطهار (ع) از استان سمنان عازم عراق شد.

اعضای این کاروان در مدت اقامت در شهرهای نجف وکربلا در بازسازی و نوسازی حرم مطهر حضرت امام حسین (ع)‌، حضرت علی (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) مشارکت و فعالیت می کنند.

مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان  گفت: در این کاروان ۳۰ نفر از نیروهای متخصص در رشته های مختلف حضور دارند.

‘به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا، علی اکبر انصاری’ گفت: در این کاروان نیروهایی با تخصص کاشیکار، جوشکار، بنا، سنگ کار، کمک بنا، آشپز و نظایر آن حضور دارند که برای مشارکت در فعالیتهای بازسازی ۴۰ روز در عراق اقامت می کنند.

در قالب کاروان های بازسازی تاکنون ۲۶۰ نفر نیروی متخصص از استان سمنان به عتبات عالیات اعزام شده اند و علاوه بر آن نیم کیلو طلا و ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد نیز برای مشارکت در امر بازسازی توسط مردم این استان کمک شده است.

در مراسم بدرقه این نیروها جمعی از مردم سمنان حضور داشتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها