بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سرمایه گذار خارجی دو مجتمع فرهنگی خدماتی بین راهی در کرمان می سازد

کد خبر: 3349 Print This Post
۲۶ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۰۴
سرمایه گذار خارجی دو مجتمع فرهنگی خدماتی بین راهی در کرمان می سازد

www.BanaNews.irقرارداد ساخت دو مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در کرمان بین استاندار این استان و هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صاروج پارس از کشور عمان امضا شد.

این سرمایه گذار عمانی قرار است یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در کیلومتر ۳۲ محور سیرجان به سمت بندر عباس و همچنین یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در کیلومتر ۲۲ محور شهربابک به سمت انار احداث کند.

استاندار کرمان در حاشیه مراسم انعقاد این قراردادها به خبرنگاران گفت: انعقاد این قراردادها یکی از عوامل پیشرفت استان کرمان است.

‘اسماعیل نجار’ با اشاره به انعقاد قراردادی دیگر با همین شرکت در مورد تبدیل گود خشت مالها به یک مجتمع تفریحی تجاری در شهر کرمان افزود: با انجام این طرح نیز تحولی در این شهر و در بافت قدیم آن ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه از ۴۰ سال قبل مردم کرمان و مسوولان وقت تلاش داشتند که این مکان را به بهترین صورت بازسازی کنند گفت: خوشبختانه این امر هم اکنون میسر شده است.

او اضافه کرد: از هر نوع سرمایه گذاری خارجی برای توسعه و پیشرفت استان کرمان پشتیبانی می کنیم همانگونه که چندی پیش تفاهم نامه محیط زیست با کشور قطر با اعتبار ۵۰۰ میلیون دلار امضا شد.

عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صاروج پارس عمان نیز به خبرنگاران گفت: کرمان زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری دارد.

‘غازی الحلو’ افزود: این شرکت سرمایه گذاری عمانی سه قرار داد را با مسوولان استان کرمان منعقد کرده است.

وی ادامه داد: ساخت مجتمع تجاری تفریحی در شهر کرمان و ساخت دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در سیرجان و شهربابک از قراردادهای منعقد شده می باشد.

او اضافه کرد: قرار است در آینده در صورت نهایی شدن نتیجه با شرکتهای گل گهر سیرجان و مس ایران نیز قراردادی بسته شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها