بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تحویل به موقع سومین پروژه برون مرزی تاسیسات دریایی در هندبه کارفرما

کد خبر: 2556 Print This Post
۱۵ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۴۷
تحویل به موقع سومین پروژه برون مرزی تاسیسات دریایی در هندبه کارفرما

www.BanaNews.irشرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران سومین پروژه برون مرزی خود در هند را طبق برنامه و با پیشرفت بیش از ۸۲ درصد در دست اجرا دارد و به موقع تحویل کارفرما می دهد.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران،’ غلامرضا کیان پیشه’ مدیر پرو‍ژه NHRCهند با اعلام این مطلب افزود: فصل نخست کاری پروژه ۲۱۲ میلیون دلاری NHRC -که قرارداد رسمی آن در فروردین ماه سال ۱۳۸۸ به امضاء رسیده، با کسب رضایتمندی کامل کارفرما و رعایت تمامی نکات ایمنی و استانداردهای لازم بدون تأخیر و با موفقیت به پایان رسیده

است.

وی افزود: فصل دوم کاری این پروژه نیز که با تجهیز ۲ فروند شناور عملیاتی/کارگاهی و استقرار ۵۲۱ نفر بر روی آنها از اواسط مهر ماه سال جاری آغاز شده است ، با روند مناسبی ادامه دارد.

کیان پیشه با تاکید بر اینکه شرح کار این پروژه در ۲ فصل کاری برنامه ریزی شده است، ادامه داد: فاز اول این پروژه تعمیرات ۴ سکوی دریایی مجتمع فرآیندی Heera را شامل می شود و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده فاز دوم نیز شامل تعمیر دو سکوی دریایی از مجتمع فرآیندی Neelam است که در مجموع (دوفاز) با پیشرفت۴/۸۲ درصد ادامه دارد.

وی ابراز امیدواری کرد، با توجه به پیشرفت بخش های مختلف پروژه که مطابق با برنامه از پیش تعیین شده پیش می‌رود، پروژه در زمان قراردادی تکمیل و به کارفرما تحویل شود.

همچنین با تأیید اسناد ارسالی، توسط انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران از سوی این انجمن، جایزه صادراتی پیش بینی شده را که از ابتدای امر دریافت آن در بودجه پروژه لحاظ شده است ، اخذ می نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، کارفرمای هندی (ONGC)، دستیابی به تولید روزانه ۱۱۰ هزار بشکه نفت، ۲۷۰ هزار بشکه آب برای تزریق در چاه‌های موجود و همچنین برداشت ۱/۵ میلیون متر‌مکعب گاز طبیعی را هدف اصلی بازسازی و تعمیرات سکوها در مجتمع HEERA قرار داده است.

دستیایی به تولید روزانه ۱۲۸ هزار بشکه نفت، ۲۲۵ هزار بشکه آب جهت تزریق و برداشت روزانه ۵۶/۲ میلیون متر مکعب گاز طبیعی نیز از اهداف اصلی توسعه مجتمع فرآیندی NEELAM است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها