بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت جاده های بتنی برای اولین بار در کشور

کد خبر: 20145 Print This Post
۱۹ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۹
ساخت جاده های بتنی برای اولین بار در کشور

http://www.bananews.ir/نخستین گام برای ساخت جاده های بتنی برای اولین بار در کشور در استان خوزستان بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین یک شرکت فعال آلمانی با طرف ایرانی برداشته شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بر اساس این تفاهم نامه شرکت آلمانی با استفاده از فناوری نوین و روز دنیا آمادگی خود را برای ساخت جاده های بتنی با استفاده از ماشین آلات جدید و آموزش نیروی انسانی اعلام کرد و مقرر شد تا در آینده نزدیک فهرستی از نیازهای طرف خوزستانی و سهم مشارکت طرف آلمانی مشخص شود. این تفاهم نامه در هتل اکسین اهواز بین مدیر عامل شرکت آلمانی و پیمانکار ایرانی در حضور استاندار خوزستان امضا شد.

استاندار خوزستان با ابراز خرسندی از سفر هیات آلمانی به خوزستان، سرمایه گذاری مشترک با طرف آلمانی در بخش های مختلف به ویژه راه سازی و راه آهن را مورد تاکید قرار داد. سید جعفر حجازی حضور این شرکت فعال اقتصادی آلمان را در خوزستان فرصتی مغتنم برای مشارکت در دیگر بخش های استان دانست و بر ایجاد اعتماد سازی متقابل برای اجرای طرح های مشترک تاکید کرد.

وی گفت: طرف آلمانی علاقه مند است طرح ساخت جاده بتنی به طول ۲۰۰ کیلومتر را در استان به عنوان پایلوت و گام نخست اجرایی کند ولی در بحث بهای خرید تجهیزات و ماشین آلات پیشنهادهای دو طرف پس از دو هفته جمع بندی و مورد توافق نهایی قرار خواهد گرفت. سفر هیات اقتصادی آلمان در پاسخ به سفر اخیر استاندار خوزستان و هیات همراه به کشور آلمان صورت گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها