بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری اجلاس حمل و نقل کشورهای مشترک‌المنافع در ارمنستان

کد خبر: 19728 Print This Post
۰۸ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۱
برگزاری اجلاس حمل و نقل کشورهای مشترک‌المنافع در ارمنستان

http://www.bananews.ir/پنجاه و پنجمین اجلاس حمل و نقل کشورهای مشترک‌المنافع در ایروان آغاز به‌کار کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تیگران سارکسیان ـ نخست وزیر ارمنستان ـ در افتتاح این اجلاس گفت: تقویت حمل و نقل ریلی همواره در مرکز توجه دولت ارمنستان قرار دارد.

وی افزود: برنامه احداث راه آهن در ارمنستان از اولویتهای اقتصادی و استراتژیک دولت است و تقویت همکاری کشورهای مستقل مشترک‌المنافع در این خصوص، کمک زیادی به رشد اقتصادی منطقه می‌کند.

در این نشست دو روزه قرار است کارشناسان در خصوص مدیریت انرژی و صنعت حمل و نقل ریلی، جایگاه حمل و نقل در رشد و توسعه اقتصادی، روشهای بهینه بهره‌برداری از ظرفیت شبکه‌های حمل و نقل و نقش فناوری ارتباطات و اطلاعات در افزایش کارآیی حمل و نقل در منطقه آسیای میانه بحث و تبادل نظر کنند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها