بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش همکاری های ایران و امارات در بخش حمل ونقل

کد خبر: 18492 Print This Post
۱۰ مهر ۱۳۹۰ | ۱۱:۵۶
افزایش همکاری های ایران و امارات در بخش حمل ونقل

http://www.bananews.irمقامات رسمی ایران و امارات در مورد چشم انداز تقویت همکاری در صنعت حمل و نقل ریلی و ساخت جاده بحث و مذاکره کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، مطار الطیار رئیس نمایندگی جاده ها و حمل و نقل امارات «آرتی‌ای» و محمدرضا فیاض سفیر ایران در این کشور در مورد افزایش همکاری‌های ۲ کشور در زمینه حمل و نقل ریلی و جاده‌ای به بحث پرداختند.

در این نشست ۲ طرف در مورد چشم‌انداز تقویت همکاری ها در مورد صنعت حمل و نقل ریلی و ساخت پروژه‌های جاده‌ای مذاکره کردند.

الطیار در مورد تجارب «آرتی‌ای» در ساخت متروی دوبی و سایر پروژه‌های جاده‌سازی توضیحاتی به گروه ایرانی داد؛هم‌چنین از برنامه این شرکت برای همکاری با بخش خصوصی در ساخت برخی پروژه‌ها در آینده نزدیک خبر داد.

محمدرضا فیاض سفیر ایران در امارات نیز گفت: پروژه متروی دوبی یک پیروزی بزرگ برای دوبی در بازسازی و بهبود زیرساخت‌ها است به ویژه اینکه حمل و نقل یک نشانه اصلی توسعه هر شهری در جهان است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها