بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت آسمان خراشی جدید در شهر میلان ایتالیا

کد خبر: 18411 Print This Post
۰۹ مهر ۱۳۹۰ | ۱۰:۱۳
ساخت آسمان خراشی جدید در شهر میلان ایتالیا

http://www.bananews.ir/آسمان‌خراش جدیدی با عنوان “CityLife” در یکی از محله‌های شلوغ و تاریخی شهر میلان ایتالیا در دست ساخت قرار دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  این بنا با هدف تلطیف فضای صنعتی شهر و دمیدن روح زندگی در آن است. با اتمام عملیات ساخت این آسمان‌خراش،  چهره جدید و زیباشناسانه‌ای از میلان، شهر صنعتی ایتالیا مشاهده می گردد.

نمای مدرن، شفاف، مواج و منحنی آسمان خراش “CityLife” صفحات جداکننده طبقات این ساختمان را به وضوح در معرض دید رهگذران قرار می‌دهد. ابعاد باریک و ترکیب دوکی‌شکل بخش های تحتانی این بنا سبب شده است تا ارتفاع آن بیش از اندازه واقعی به نظر برسد.

صفحات شیشه ای دوجداره سراسر برج “‍CityLife” را پوشانده‌اند به گونه‌ای که از داخل واحدهای این ساختمان عظیم اداری می توان از زوایای مختلف به شهر میلان دید داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها