بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تفاهمنامه شهرداری‌های لیون و اصفهان

کد خبر: 18027 Print This Post
۰۳ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۵
تفاهمنامه شهرداری‌های لیون و اصفهان

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از پیشنهاد انعقاد تفاهمنامه شهرداری لیون فرانسه و شهرداری اصفهان برای نورپردازی این شهر خبرداد. ابراهیم معتمدی هدف از این تفاهمنامه را ارتقای نورپردازی شهر و علمی شدن آن ذکر کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا استاد بین‌المللی نورپردازی فرانسوی، آلن گویی‌یو، به دعوت سازمان زیباسازی شهرداری برای بهبود نورپردازی اصفهان از این شهر ‌بازدید کرد تا ابعاد پنهان شهر با استفاده از نور به نمایش گذاشته شود.

وی با اشاره به ضعف موجود در طراحی و تکنولوژی نورپردازی در کشور گفت: امیدواریم با این اقدام که برای اولین بار در کشور صورت می‌گیرد، هویت ملی، تاریخی و مذهبی‌مان به شهروندان و گردشگران نشان داده شود.

معتمدی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح امکان نورپردازی ویژه نقاط شاخص شهر از جمله میدان نقش جهان، چهارباغ و پل‌ها فراهم می‌شود.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها