بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشارکت ایران در پروژه راه آهن عراق

کد خبر: 1218 Print This Post
۲۷ آذر ۱۳۸۹ | ۱۳:۰۹
مشارکت ایران در پروژه راه آهن عراق

حسین نژاد از مشارکت ایران در پروژه ساخت راه آهن عراق خبر داد.www.bananews.ir

محمدرضا حسین نژاد عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم شیروان در خصوص اجرای پروژه های حمل و نقل ریلی در خارج از کشور اظهار داشت: اولویت پروژه ساخت ریل در خارج از کشور با کشورهای همسایه بویژه عراق خواهد بود که مقدمات کار جهت احداث خطوط راه آهن در حال آماده شدن است. ُ

وی افزود: پروژه مذکور باید بصورت کلی برای کمیسیون تعریف و مطالعات لازم بر روی آن انجام شود تا با مشخص شدن وضعیت پروژه، نمایندگان در جریان کار قرار بگیرند تا در نهایت بتوان برای آن بودجه مناسبی اختصاص داد.

به گزارش بنانیوز به نقل از آریا،حسین نژاد در رابطه با تعمیرات و تعویض خطوط راه آهن تصریح کرد:ساخت سالانه یکهزار کیلومتر خطوط راه آهن در داخل کشور، در دستور کار مجلس قرار دارد و در برنامه چهارم نیز به آن اشاره شده است که امیدواریم در انتهای تصویب برنامه پنجم مجلس بتوان برای دولت در بحث پروژه های ریلی یکسری دستورات و تعاملاتی را جهت توسعه خطوط ریلی ایجاد کنیم.

نماینده مردم شیروان تصریح کرد: گرانی بلیط قطار برون شهری بستگی به بالا رفتن سطح کیفیت و ارائه خدمات دارد لذا با توجه به تمهیدات دولت بلیط وسایل حمل و نقل ریلی، هوایی و دریایی با هدفمند کردن یارانه ها افزایش نمی یابد.

وی در پایان اضافه کرد: در صورت حذف یارانه از سوخت حمل و نقل ریلی، دولت به صورت نقدی در آینده به این بخش کمک خواهد کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها