ساماندهی معابر شهر با ۵۰۰ هزار تن آسفالت در سال آینده

ساماندهی معابر شهر با ۵۰۰ هزار تن آسفالت در سال آینده

به گزارش شهریار ، سامان احمدزاده هدف از برگزاری این جلسه را متعاقب ضرورت تسریع اجرای پروژه‌های اسفالت سال آتی و همچنین هم اندیشی جهت برنامه ریزی دقیق و راهبردی اجرای پروژه های آسفالت ریزی عنوان کرد.

احمدزاده افزود: با توجه به اهمیت پروژه های آسفالت ریزی تهیه نقشه راه و تعیین اولویت های اجرایی جهت برنامه ریزی دقیق و پیشبرد پروژه ها بر اساس برنامه می تواند کمک شایانی در تسریع اجرای پروژه ها داشته باشد.

وی در ادامه خواستار تسریع مراحل آماده سازی مدارک جهت شرکت در مناقصات پروژه های آسفالت مناطق شد تا هر چه سریعتر و با آغاز سال نو و مساعد بودن شرایط جوی پروژه های آسفالت ریزی آغاز شود.

احمدزاده با اشاره به میزان تولید آسفالت توسط سازمان عمران و همچنین میزان آسفالت تهیه شده از دیگر کارخانه های آسفالت در سال جاری گفت: امسال حدود ۳۱۰ هزار تن آسفالت ریزی در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز انجام شده است که باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته این میزان برای سال آتی به ۵۰۰ هزار تن افزایش می‌یابد.

وی افزود: با توجه افزایش میزان اعتبار بودجه برای پروژه های آسفالت سال آتی تناژ آسفالت هدف برای سال آینده به تبع آن افزایش داشته است و برای تحقق این هدف و تهیه آسفالت میزان تناژ لازم نیاز به تولید بیشتر آسفالت خواهد بود که امیدواریم با راه اندازی کارخانه دوم آسفالت سازمان عمران با کمک های شهردار تبریز و حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر تبریز بتوانیم این میزان آسفالت را تامین کنیم.

وی در ادامه خطاب به معاونین عمرانی مناطق گفت: در اجرای پروژه ها با برنامه ریزی دقیق پیش بروید و با توجه به محدودیت فصلی علاوه بر تلاش مضاعف جهت تسریع پروژه های اسفالت ریزی از کیفیت اجرای آنها نیز غافل نشوید.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در ادامه خواستار نظارت مستمر بر پروژه های آسفالت ریزی توسط ناظران آسفالت مناطق شد و گفت: از مهم ترین اولویت های ما علاوه بر برنامه ریزی جهت تسریع اجرای پروژه های آسفالت اساسی دقت در ضوابط اجرایی آنها و کیفیت اجرا است.

وی با اشاره به اینکه در اولویت بندی پروژه ها به موضوع توزیع عادلانه پروژه های آسفالت ریزی توجه شده و این مهم نیز مد نظر قراداده شده است گفت: امیدواریم با رعایت کیفیت در اجرای  پروژه ها و انسجام در سال آینده  بتوانیم عملکرد خوبی ارائه دهیم و موجبات رضایت شهروندان را فراهم کنیم.

در این جلسه مدیر هماهنگی مناطق  معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز اولویت های بررسی شده مناطق برای اجرای پروژه های خدمات محله ای و آسفالت ریزی، ردیف خدمات ناحیه ای و طرح های موضعی و موضوعی شهری انجام خدمات محله ای و همچنین در صد تناژ آسفالت مورد نیاز مناطق شهرداری تبریز در سال ۱۴۰۳ را به تفکیک مناطق ارائه کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات