زمان قرارداد پیمانکاران نیاز به بازنگری دارد

زمان قرارداد پیمانکاران نیاز به بازنگری دارد

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریت‌های اجرایی شهر 137؛ مهدی کوزه‌گرها، مدیر مرکز در بازدید از ناحیه دانش که به منظور ارزیابی کیفی نواحی در امور مربوط به درخواست های شهروندان در سامانه 137 انجام شد، گفت: باوجود تلاش‌ نواحی در پیگیری و انجام درخواست شهروندان؛ اما  این فرایند با فراز و نشیب همراه است.

او ادامه داد: چنانچه زمان و مفاد قرارداد پیمانکار بازنگری شود، ضمن آنکه درخواست شهروند در موعد مقرر انجام می‌شود، مدیریت شهری به بخشی از اهداف خود در کاهش هزینه اداره شهر  و افزایش رضایتمندی می‌رسد.

مدیرمرکز فوریت‌های اجرایی شهر با اشاره به درخواست‌های شهروندان خاطر نشان کرد: هرچه تعامل و همکاری دو سویه بین مسئولان نواحی منفصل و متصل شهری و سازمان‌های شهرداری تقویت گردد،ناحیه متبوع با معضلات کمتری رو به رو خواهد بود و به نسبت تماس شهروندان با سامانه 137  هم کمتر خواهد شد.

علی دوستی نسب، مدیر هماهنگی امور نواحی هم در این بازدید گفت: زمان انعقاد و پایان قرارداد و کارنامه پیمانکاران یکی از مهمترین دغدغه‌های نواحی بوده که  در حال بازنگری و بررسی است.

ابوالفضل نجفی، مسئول ناحیه دانش و ناصرآباد نیز  بخشی از اقدامات عمرانی و فرهنگی ناحیه را تشریح کرد.

گفتنی است؛ به منظور ارزیابی کیفی نواحی در نحوه رسیدگی به درخواست‌های شهروندان، مرکز فوریت‌های شهری 137 و  اداره هماهنگی امور نواحی بازدیدهای دوره‌ای  به صورت مشترک در دستور کار قرار داده‌اند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات