بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تقدیر از کارگران نمونه شهرداری تهران

کد خبر: 9307 Print This Post
۲۸ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۲:۰۸
تقدیر از کارگران نمونه شهرداری تهران

www.BanaNews.irبرای اولین بار از مسئولان و پیمانکارانی که منشأ خدمات ارزنده‌ای در جهت تأمین رفاه و آسایش کارگران بوده و خدمات سازنده‌ای را برای این قشر زحمتکش فراهم کرده‌اند، قدردانی می‌شود.

مراسم تقدیر از کارگران نمونه شهرداری تهران ۶ اردیبهشت در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از ایلنا، ناصر امانی قائم مقام معاونت مالی و اداری شهرداری تهران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در این روز از ۶۰۰ نفر از کارگران زحمت کش با حضور شهردار تهران تقدیر خواهد شد.

وی افزود: برای اولین بار از مسئولان و پیمانکارانی که منشأ خدمات ارزنده‌ای در جهت تأمین رفاه و آسایش کارگران بوده و خدمات سازنده‌ای را برای این قشر زحمتکش فراهم کرده‌اند، قدردانی می‌شود.

امانی گفت: همچنین در این مراسم فعالیت‌هایی که از طرف مدیریت شهری در ۵ سال گذشته برای کارگران شهرداری تهران انجام گرفته است، ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به مقام شامخ شهدای کارگر، اظهار داشت: در این مراسم از خانواده ۲ نفر از شهدای کارگری تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.

قائم مقام معاونت مالی و اداری، خاطرنشان ساخت: کارگرانی که در سال‌های ۸۸ و ۸۹ منشأ بروز خلاقیت و نوآوری در حیطه‌های کاری خود بوده‌اند یا در نجات جان انسان‌ها منشأ خدمت بوده‌اند نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها