بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بعد از گذشت ۸ ماه از حادثه پلاسکو هنوز کارگران بلاتکلیفند

کد خبر: 85095 Print This Post
۰۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۸
بعد از گذشت ۸ ماه از حادثه پلاسکو هنوز کارگران بلاتکلیفند

رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت که بعد از گذشت هشت ماه از حادثه پلاسکو هنوز کاری برای کارگران و کسبه نشده است و تنها در حد وعده باقی مانده است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irعلیرضا محجوب با استناد به ماده ۴۹ آیین نامه در اخطاری گفت: گزارش کمیسیون عمران درباره آتش سوزی و فروریزش ساختمان پلاسکو در حالی قرائت شد که براساس آیین نامه نمایندگان فرصت دو هفته ای برای طرح پیشنهادات خود در خصوص این گزارش را دارند.

وی افزود: با توجه به تعطیلات سه هفته‌ای مجلس عملا امکان این کار فراهم نیست.

نماینده تهران به وضعیت فعلی کارگران و کسبه پلاسکو اشاره کرد و اظهار داشت: بعد از گذشت هشت ماه از حاثه پلاسکو هنوز آجری روی آجر گذاشته نشده و کاری برای کارگران و کسبه نکردند به طوریکه تکلیف مغازه ها روشن نیست بسیاری در خانه ها و جاهای دیگر مشغول کار هستند و وعده دادن وام و استمهال وام‌ها در حد وعده باقی مانده است.

مطهری رئیس جلسه در پاسخ به تذکر محجوب گفت: منظور از فرصت دو هفته ای برای طرح پیشنهادات مربوط به این گزارش دو هفته کاری است که طبیعتا بعد از تعطیلات مجلس این اقدام انجام شود.

ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها