بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

حق مسکن ۵۰ درصد هزینه مسکن کارگران را پوشش دهد

کد خبر: 44180 Print This Post
۰۷ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۶:۴۸
حق مسکن ۵۰ درصد هزینه مسکن کارگران را پوشش دهد

http://www.bananews.ir/رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی کشور از شورای عالی کار خواست تا در مورد افزایش حق مسکن کارگران به گونه‌ای تصمیم گیری کند که حداقل ۵۰ درصد هزینه مسکن کارگران را پوشش دهد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) لطف‌الله بیات به ایسنا، گفت: توصیه ما به نمایندگان کارگری در شورای عالی کار این است که در جلسه امروز، هوشمندانه عمل کنند و اگر به دنبال گرفتن حق و حقوق یا امتیازی برای جامعه کارگری هستند به گونه ای باشد که ارزش بحث و گفت‌وگو و نشست را داشته باشد.

وی ادامه داد: بیش از هشت سال است که حق مسکن کارگران ۱۰ هزار تومان است و این رقم در زندگی خانوارهای کارگری تاثیرگذار نیست بنابراین هرگونه تصمیم‌گیری در مورد افزایش حق مسکن باید به نحوی باشد که حداقل ۵۰ درصد هزینه مسکن کارگران را پوشش بدهد.

به گفته بیات حق مسکن ۱۰ هزار تومانی کارگران در شرایطی که مبلغ رهن و اجاره یک آپارتمان کوچک به شدت افزایش یافته کمکی به خانوار کارگری نمی‌کند.

رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی کشور در مورد افزایش خواربار کارگران نیز گفت: این افزایش باید همه اعضای خانوار و افرادی که تحت پوشش سرپرست خانواده هستند را شامل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها