بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شاخص دستمزد کارگران ساختمانی افزایش یافت

کد خبر: 4251 Print This Post
۱۰ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۳۵
شاخص دستمزد کارگران ساختمانی افزایش یافت

www.BanaNews.irشاخص دستمزد کارگران ساختمانی در آذرماه امسال به عدد ۲۹۹٫۸رسید که در مقایسه با ماه قبل از آن و ماه مشابه سال گذشته به ترتیب ۱٫۱ و ۹٫۱ درصد رشد داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از ایرنا، اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، در آذر‌ماه امسال شاخص‌های دستمزد بنا و کارگر ساده ساختمانی هریک به عدد ۲۸۸٫۵ رسید که نسبت به ماه قبل به ترتیب ۰٫۸ و ۰٫۴ درصد و در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته بترتیب ۱۰٫۱ و ۷٫۱ درصد افزایش داشته است.

** گزارش ۹ ماهه نخست امسال

درگزارش بانک مرکزی با اشاره به ۹ ماه نخست سال ۱۳۸۹ آمده است،میانگین شاخص دستمزد کارگران ساختمانی در مدت یادشده به عدد ۲۸۸٫۷ رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۷٫۸ درصد، افزایش نشان می‌دهد.

براساس این گزارش، در ۹ ماه نخست امسال میانگین شاخص‌های دستمزد بنا و کارگر ساده ساختمانی به ترتیب به اعداد ۲۷۷٫۳ و ۲۷۹٫۹ رسید که نسبت به دوره مشابه سال گذشته بترتیب ۷٫۴ و ۵٫۹ درصد، افزایش داشته است.

سال پایه در گزارش ارایه شده از سوی بانک مرکزی سال ۱۳۸۳ تعیین شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها