بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کارگران نقاش ساختمانی در انتظار ابلاغ بیمه

کد خبر: 3274 Print This Post
۲۵ دی ۱۳۸۹ | ۱۱:۲۰
کارگران نقاش ساختمانی در انتظار ابلاغ بیمه

www.BanaNews.irرئیس انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمانی تهران گفت: با وجود اینکه نقاشان ساختمانی مشمول بیمه کارگران ساختمانی شده اند، اما این مهم تاکنون به شعبه های سازمان تامین اجتماعی ابلاغ نشده است.

قادر بدری قبادلو بابیان اینکه با پیگیری های انجام شده از سوی کارگران نقاش ساختمانی، فعالان این بخش مشمول بیمه سازمان تامین اجتماعی شده اند، اظهار داشت: علیرغم اعلام سازمان تامین اجتماعی مبنی بر بیمه شدن کارگران نقاش ساختمانی، اما هنگام مراجعه کارگران به شعبه های این سازمان ، با این پاسخ که ‘دستور هنوز به ما ابلاغ نشده است’، مواجه می شوند.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا،وی با اشاره به اینکه کارگران نقاش ساختمانی از زحمت کش ترین اقشار جامعه هستند، از مسئولان سازمان تامین اجتماعی خواست هر چه سریعتر نسبت به ابلاغ بیمه کارگران نقاشان ساختمانی اقدام کنند تا قشر وسیعی از کارگران کشور از نگرانی رهایی یابند.

بدری قبادلو تاکید کرد: کارگران نقاش ساختمانی نظیر بسیاری از کارگران دیگر با سختی کار مواجه هستند و همواره در معرض پرت شدن از ارتفاع در هنگام کار، بیماری های چشمی، پوستی و تنفسی قرار دارند که هرکدام از این بیماریها می تواند آنها را از کار بازدارد و خانواده ای را در تامین معیشت با دشواری مواجه سازد.

این فعال انجمن صنفی گفت: خوشبختانه سازمان تامین اجتماعی با انجام این کار، گام ارزشمندی برای کارگران نقاش ساختمانی برداشت.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد بیمه کارگران نقاش ساختمانی هر چه زودتر به شعبه های سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شود تا کارگران نقاش ساختمان با استفاده از آن بتوانند از امنیت و آسودگی بیشتری در کار برخوردار شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها