بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کانون‌انجمن‌های صنفی کارگری آذربایجان شرقی تشکیل شد

کد خبر: 2379 Print This Post
۱۳ دی ۱۳۸۹ | ۱۳:۱۵
کانون‌انجمن‌های صنفی کارگری آذربایجان شرقی تشکیل شد

www.BanaNews.irتشکیل کانون انجمن های صنفی کارگران حرف و صنعت در استان آذربایجان شرقی اقدامی مثبت در راستای استیفای حقوق کارگران است/ نیاز به ساماندهی این کارگران احساس می‌شد.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز گفت: تشکیل کانون انجمن های صنفی کارگران حرف و صنعت در استان آذربایجان شرقی اقدامی مثبت در راستای استیفای حقوق کارگران است.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایلنا ،کریم صادق زاده ، با اشاره به تشکیل کانون انجمن های صنفی کارگران حرف و صنعت استان اظهار داشت: با توجه به افزایش تعداد انجمن های صنفی کارگری حرف و صنعت در سطح استان سازماندهی فعالیت آنها در قالب کانون های استانی یکی از ضروریات مهم در این حوزه به شمار می‌رفت

وی افزود: خوشبختانه با اقدام تعدادی از این انجمن ها در جهت تشکیل هیئت موسس و حمایت اداره کل کار و امور اجتماعی آذربایجان شرقی مجامع عمومی این کانون ها برگزار و اعضای هیئت مدیره آنان انتخاب شدند.

صادق زاده گفت: فعالیت این کانون‌ها در کنار سایر تشکلات کارگری از جمله کانون هماهنگی شوراهای اسلامی استان و مجمع نمایندگان کارگران استان می تواند به ارتقای سطح مطالبات کارگران منجر شود

وی خاطر نشان کرد: جامعه کارگری هم اکنون با مسایل مختلف روبرو بوده که نیاز است نمایندگان تشکلات کارگری با وحدت و همدلی و در کنار هم قرار گرفتن در جهت احقاق خود اقدام کنند.

دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی به اجرای هدفمند سازی یارانه ها اشاره کرد و گفت: این طرح از جمله موضوعاتی است که جامعه کارگری باید هوشیارانه خود را برای اجرای صحیح آن در کنار سایر شرکای اجتماعی حرکت کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها