بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مطالبات کارگران نقاش ساختمان تحقق می یابد

کد خبر: 21844 Print This Post
۲۸ آذر ۱۳۹۰ | ۰۹:۱۲
مطالبات کارگران نقاش ساختمان تحقق می یابد

http://www.bananews.ir/رئیس انجمن صنفی نقاشان ساختمانی گفت: مطالبات صنفی ۱۶هزار نقاش ساختمانی که در استان تهران و حومه فعالند، با پیگیری های وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی محقق می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‘قادر بدری قبادلو’ روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا،افزود: خواست های صنفی کارگران نقاش ساختمان به طور عام شامل بیمه کارگران ساختمانی، مسکن ، دریافت سهام عدالت و برخی موارد متعدد دیگر است که با تعامل انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمان و وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به انتخابات انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمانی که در شانزدهم دی ماه و و بیست و ششم بهمن ماه سال گذشته برگزار شد،افزود: متاسفانه برخی افراد در این انتخابات اخلال کردند که سبب شد به نتیجه نرسد.

به گفته ی بدری قبادلو انتخابات انجمن صنفی چندین بار از طریق روزنامه های کثیر الانتشار به اطلاع عموم رسیده بود و انتخابات در صحت کامل برگزار شد.

این فعال جامعه کار بیان داشت: متاسفانه هم اکنون به دلیل نبود انجمن صنفی ، مطالبات کارگران نقاش ساختمانی نظیر دریافت سهام عدالت و یا مسائلی در خصوص بیمه و موارد دیگر، تامین نمی شود.

وی از مدیران و مسئولان حوزه کار درخواست کرد مانع برخوردهای نادرست برخی از افراد که با برپایی انجمن صنفی کارگران نقاش ساختمانی مشکل دارند، شوند و انتخابات انجمن در زمانهای یاد شده را به رسمیت بشناسند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها