بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آمار اخراج از کار در تهران؛ ۱۵ هزار نفر

کد خبر: 14946 Print This Post
۲۸ تیر ۱۳۹۰ | ۰۵:۴۷
آمار اخراج از کار در تهران؛ ۱۵ هزار نفر

www.BanaNews.irرییس سازمان کار استان تهران تعداد افراد خروجی از کار این استان را در سال گذشته ۱۵ هزار نفر اعلام کرد و گفت: کد بیمه، ملاک اصلی شناسایی اشتغال جدید است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی رفیعی در گفت‌وگو با مهر آمار کل اشتغال ایجاد شده در استان تهران را طی سال گذشته ۲۶۴ هزار نفر اعلام کرد و گفت: ما همیشه با گروه‌هایی به عنوان ورودی به بازار کار و خروجی از آن مواجه هستیم.

وی در خصوص وضعیت بیکاران استان تهران گفت: به صورت کلی اینگونه افراد جزو ورودی‌های به بازار کار محسوب نمی‌شوند که ممکن است در برخی ماه‌ها کمتر و در برخی ماه‌ها نیز بیشتر باشند. این مقام مسوول در سازمان کار استان تهران تاکید کرد: آنچه که ما آن را اشتغال جدید محسوب می‌کنیم در واقع بیمه‌شده‌های جدیدی هستند که بتوانیم کد بیمه‌ای آنها را مبنا قرار دهیم. به گفته رفیعی، افرادی که از کار خود به صورت قطعی اخراج شده باشند با افرادی که به اداره کار دادخواست داده‌اند تفاوت دارد، ولی با این حال حدود ۱۵ هزار نفر در سال گذشته اخراج شده‌اند. وی افزود: با این حال بیشتر این افراد دوباره به محیط‌های دیگر کاری برگشته‌اند مانند شاغلان پیمانکاری که پس از اتمام یک پروژه، کار دیگری را شروع می‌کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها