بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کمک برای حل مشکل تعاونی مسکن کارگری ساوه

کد خبر: 1367 Print This Post
۲۹ آذر ۱۳۸۹ | ۱۱:۱۷
کمک برای حل مشکل تعاونی مسکن کارگری ساوه

www.BanaNews.irاز ریاست‌جمهوری، ‌فرماندار ساوه، نماینده مردم ساوه در مجلس، دبیرکل خانه کارگر و استانداری مرکزی انتظار داریم به مشکل تعاونی مسکن کارگری ساوه رسیدگی ‌کنند.

نماینده تعاونی‌های مسکن کارگری ساوه در اتحادیه اسکان گفت: پروژه ۲۱۲ واحدی شهرک علوی ساوه که با اتحادیه اسکان منعقد شده بود طولانی شده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایلنا ، مهدی زمانی نوری افزود‌: طبق قرارداد منعقده باید این پروژه تا پایان سال ۸۷ به پایان می‌رسید اما به دلیل مشکلات پیش آمده هنوز هم این پروژه به اتهام نرسیده است.

دبیر اجرایی خانه کارگر ساوه گفت: صدور پروانه یکسال زمان برد و علاوه بر آن به دلیل فوت یک کارگر افغانی هم ۶ ماه این پروژه معطل شد و بعد از آن هم زمین پروژه مدعی پیدا کرد که ۶ ماه هم این مساله باعث توقف پروژه شد.

این فعال کارگری تصریح کرد: البته بانک ملت هم حدود ۸ ماه کارگران را معطل کرد.

زمانی نوری با اشاره به مکاتبات مدیرعامل اسکان با مسوولان شهرسازی و اداره تعاون استان مرکزی، خاطرنشان کرد: با این وجود گویا مسوولان استان مرکزی تاکنون پاسخ واضح و روشنی به این نامه نداده‌اند؛ چرا که هنوز هم مشکل کارگران عضو تعاونی مسکن کارگری ساوه حل نشده است.

دبیر اجرایی خانه کارگر ساوه گفت: از ریاست جمهوری، ‌فرماندار ساوه، نماینده مردم ساوه در مجلس، دبیرکل خانه کارگر و استانداری مرکزی انتظار داریم به مشکل تعاونی مسکن کارگری ساوه رسیدگی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها