بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 23 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کارگران ساختمانی در هندیجان بیمه نمی‌شوند

کد خبر: 1221 Print This Post
۲۷ آذر ۱۳۸۹ | ۱۳:۱۷
کارگران ساختمانی در هندیجان بیمه نمی‌شوند

www.bananews.irبرخی پیمانکاران ساختمانی ادارات هندیجان، از جمله شهرداری، از بیمه کارگران خود سرباز می زنند/ کارفرمایان از بیمه کردن کارگران خودداری می شود و چنانچه کارگری هم اعتراض کند با برخورد زننده کارفرما مواجه می‌شود.

برخی پیمانکاران ساختمانی ادارات هندیجان ، از جمله پیمانکاران شهرداری این شهر ، از بیمه کارگران خود سرباز می زنند

یکی از بناءهای ساختمانی در شهرستان هندیجان با اعلام اینکه ۲۵ سال است به عنوان کارگر و استاد بناء کار می‌کند؛ گفت: حتی یک روز هم توسط پیمانکاران بیمه نشده است و در حال حاضر که با پیمانکار شهرداری هندیجان مشغول کار است ، متاسفانه از سوی آنان نیز بیمه اش پرداخت نمی شود.

این فرد که از ذکر نامش معذور بود گفت : دوستان وهمکارانی دارم که حتی در طرح مسکن مهر کار می کنند ولی آنجا هم از بیمه نمودن این افراد خود داری می شود . اکثر پیمانکاران از بی سوادی و ناآگاهی کارگران سوء استفاده می کنند و هیچ ارگان یا نهادی به این موضوع رسیدگی نمی‌کند.

وی ادامه داد : کارگران پیمانکار شهرداری هندیجان اکثراً بیمه نیستند و کارفرمایان از بیمه کردن کارگران خودداری می شود و چنانچه کارگری هم اعتراض کند با برخورد زننده کارفرما مواجه می‌شود

 

منبع:ایلنا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها