بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ خرداد، ۱۳۹۷ | Monday, 18 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت بهره‌وری و کیفیت در نگرش جهانی شدن

کد خبر: 5244 Print This Post
۲۰ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۳:۰۳
سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت بهره‌وری و کیفیت در نگرش جهانی شدن

www.BanaNews.irبنانیوز- سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت بهره‌وری و کیفیت در نگرش جهانی شدن با حمایت وزارت صنایع و معادن با محورهای اصلی ذیل در تاریخ ۲۶ و۲۷ بهمن ۱۳۸۹ با گردهمایی بزرگ مدیران ارشد، میانی و کارشناسان کنترل کیفیت و بهره‌وری در مرکز همایش‌های هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی اخلاقی دبیر این کنفرانس طی نامه ای به ریاست آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ،خواهان حضور و شرکت علاقه مندان و مجموعه های مرتبط گردید.

متن نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

با سلام؛

احتراماً ضمن آرزوی موفقیت در مسئولیت جنابعالی و دیگر همکاران محترم، همانطور که مستحضرید در دنیای رقابتی امروز، شرکت‌ها و بنگاه‌ها در تلاشند تا محصولات و خدمات خود را با رقابتی‌ترین و با در نظر گرفتن بالاترین کیفیت و خدمات عرصه نمایند. لذا یک شرکت ایده‌ال باید بتواند با استفاده از تمامی منابع در دسترس خود، قیمت تمام شده تولیدات را با رعایت کیفیت مطلوب به نقطه بهینه برساند. برای ارزیابی کارایی و اثربخشی این فرایند، معیار بهره‌وری و کیفیت بهترین راه است.

لذا با توجه به اثربخشی کنفرانس اول، کنفرانس دوم و برگزاری موفق آن‌ها، سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت بهره‌وری و کیفیت در نگرش جهانی شدن با حمایت وزارت صنایع و معادن با محورهای اصلی ذیل در تاریخ ۲۶ و۲۷ بهمن ۱۳۸۹ با گردهمایی بزرگ مدیران ارشد، میانی و کارشناسان کنترل کیفیت و بهره‌وری در مرکز همایش‌های هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

۱- اصلاح فرهنگ کارکنان و بهره‌وری در منابع انسانی

۲- کیفیت ارائه خدمات و راهکارهای اجرایی حفظ مشتری

۳- نقش فن‌آوری اطلاعات در ارتقای بهره‌وری

۴- ارتقا و حفظ ثبات کیفیت محصولات و خدمات

۵- کاهش ضایعات و تاثیر آن بر بهره‌وری

۶- برنامه‌ریزی استراتژیک با دیدگاه کیفیت

تعدادی از سخنرانان بین‌المللی shan ruprai- professor keun lee- professor katsutoshi ayano

لذا با توجه به فضای به وجود آمده جهت حضور در این کنفرانس، ضمن تقدیم بروشور کنفرانس، خواهشمند است واحدهای زیر مجموعه را جهت حضور در این کنفرانس ارزشمند مستحضر نمایید. و دستور مقتضی را جهت حضور و ثبت‌نام نمایندگان محترم آن مجموعه در هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن این رویداد علمی کشور، صادر فرمایید. آخرین مهلت ثبت‌نام: ۱۳۸۹/۱۱/۲۵

به پیوست، بروشور کنفرانس جهت استحضار و ثبت‌نام تقدیم می‌گردد.

مبلغ ثبت‌نام به ازای هر نفر: ۲/۷۰۰/۰۰۰ ریال

مشخصات حساب کنفرانس: حساب سپهر ۰۱۰۱۲۳۷۶۸۴۰۰۱ بانک صادارات شعبه شهید اکبری تهران کد ۷۰۰ به نام دبیر کنفرانس(علی محمدزاده اخلاقی)

تلفن: ۳۹-۸۸۷۷۹۲۳۸(۰۲۱) ۱۳-۸۸۶۷۴۴۱۲(۰۲۱)

نمابر: ۸۸۷۸۱۹۴۷(۰۲۱)

با تقدیم احترام-دبیر کنفرانس-علی اخلاقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها