بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

انعقاد تفاهم همکاری میان سازمان‌ نظام مهندسی ساختمان و نظام پزشکی

کد خبر: 40064 Print This Post
۱۷ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۴۴
انعقاد تفاهم همکاری میان سازمان‌ نظام مهندسی ساختمان و نظام پزشکی

http://www.bananews.ir/سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان و نظام پزشکی امروز تفاهم‌ همکاری منعقد کردند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  مهدی هاشمی – رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان – در این مراسم گفت: اهداف خاصی در این تفاهم‌نامه دنبال می‌شود که بخشی از موضوعات به مسائل مشترک همچون رسیدگی به مشکلات مناطق محروم چه از نظر مهندسی و چه پزشکی است.
وی اظهار کرد: از جمله خدماتی که میان این دو سازمان صورت می‌گیرد، می‌توان به مسائلی همچون حوادث و بلایای طبیعی، مدیریت بحران و موضوعات مشترکی از این دست اشاره کرد که می‌تواند با همکاری در جهت کمک مردم فعالیت کنند.
هاشمی با اشاره به موضوعات علمی، آموزشی، تورهای مورد نیاز برای پزشکان و مهندسان گفت:‌ اقداماتی در جهت اصلاحات قانونی و جلب حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی انجام شده است.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان افزود: انعقاد این تفاهم‌نامه تنها در همین مورد خلاصه نمی‌شود بلکه امیدواریم فعالیت‌هایی با دیگر سازمان‌ها و نهادها را شاهد باشیم.
وی اظهار کرد: از جمله مسائلی که امروز مطرح شد واگذاری تصدی‌گری‌ها و اجرای اصل ۴۴ است که بر این اساس نظام‌های صنفی و تخصصی می‌تواند بستری باشد که این خدمات و تصدی‌گری‌ها از دولت به سازمان‌های مردم نهاد منتقل شود.
هاشمی ادامه داد: فعالیت این سازمان‌ها و بخش خصوصی به گونه‌ای است که طیف عمومی متخصصان و مردم از این اقدامات بهره‌مند می‌شوند.امیدواریم گسترش این خدمات و تفاهم‌نامه‌ها بتواند مشمول حال مهندسان و پزشکان شود.
شهاب‌الدین صدر – رییس سازمان نظام پزشکی کشور – در این مراسم نیز اعلام کرد: ثبت‌نام متقاضیان در سامانه نظام پزشکی تا پایان دهه فجر رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها