بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ خرداد، ۱۳۹۷ | Monday, 28 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نقش صدا وسیما در فرهنگ سازی مقررات ملی ساختمان

کد خبر: 21265 Print This Post
۱۷ آذر ۱۳۹۰ | ۰۶:۳۴
نقش صدا وسیما در فرهنگ سازی مقررات ملی ساختمان

http://www.bananews.ir/رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم بر ضرورت ساخت برنامه های خاص به منظور نقش آفرینی صدا و سیما در اجرای مقررات ملی ساختمان تاکید کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی این سازمان، مهندس امین مقومی در دیدار با جوان ، قائم مقام صدا و سیمای مرکز قم با بیان اینکه باید در راستای فرهنگ سازی و رعایت مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازها، برنامه های تلویزیونی تولید و از سیمای مرکز قم پخش شود افزود: موضوعات بسیاری در این زمینه وجود دارد از جمله رعایت ایمنی در ساخت و ساز ها ، توجه به رعایت ضوابط معماری اسلامی و همچنین مباحثی همانند اخلاق مهندسی که صدا و سیما می تواند در این زمینه ها برنامه هایی در قالب آیتم های آموزشی ، مسابقه و برنامه های ترکیبی تهیه و تولید کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم آمادگی دارد تا در ساخت برنامه های آموزشی و دیگر برنامه های مرتبط با فرهنگ سازی در زمینه صنعت ساختمان و ساخت و ساز با صدا و سیمای مرکز قم مشارکت و همکاری کند.

مقومی با بیان اینکه در حال حاضر برنامه نظام ساخت به صورت هفتگی در روزهای پنج شنبه و به منظور ارتقاء فرهنگ رعایت مقررات ملی ساختمان از رادیو قم پخش می شود افزود: این برنامه با حضور کارشناسان و مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان و همچنین مسئولین شهری به سفارش سازمان نظام مهندسی ساختمان تهیه و پخش می شود .

وی اضافه کرد: بدنبال آن هستیم تا با برنامه ریزی و هماهنگی با تهیه کنندگان این برنامه زمان پخش این برنامه را به دو نوبت در هفته افزایش دهیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم تاکید کرد: صدا و سیمای مرکز استان قم باید با ساخت برنامه های خاص در این راستا در اجرا و فرهنگ سازی مقررات ملی ساختمان نقش آفرینی کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها