بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کیفیت ساختمان‌های مهر بیش از ۹۵ درصد است

کد خبر: 43534 Print This Post
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۷:۲۹
کیفیت ساختمان‌های مهر بیش از ۹۵ درصد است

http://www.bananews.ir/رییس کانون سراسری انبوه‌سازان درصد کیفی‌سازی ساختمان‌های مسکن مهر را بیش از ۹۵ درصد اعلام کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ایرج رهبر اظهار کرد: مسکن مهر به دست متخصصان و افراد با صلاحیت ساخته می‌شود و این امر توسط وزارت راه و شهرسازی، سازمان مدیریت و جامعه انبوه‌ساز ان تایید شده است.

وی درباره ساخت ساختمان‌های مسکن مهر کشور تصریح کرد: یکی از مزایای مسکن مهر کم هزینه بودن و اجاره ۹۹ ساله این زمین‌ها و تسهیلات بانکی است که امیدواریم ساخت و ساز آن در آینده نیز ادامه داشته باشد.

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان در پاسخ به اینکه آیا کم هزینه بودن ساخت و سازها در عمر مفید این ساختمان‌ها تاثیرگذار است؟ گفت: مسکن مهر به دست متخصصان ساخته می‌شود و کیفیت ساخت این ساختمان‌ها بیش از ۹۵ درصد است.

به گفته رهبر در قدیم ساختمان‌هایی با عمر ۲۰ و ۲۵ سال داشتیم که اکنون با تکنولوژی، عمر مفید ساختمان‌ها به ۷۰سال هم می‌رسد و ساخت و سازهای فعلی به صورت فنی رعایت می‌شوند.

 وی افزود: همواره کیفیت ساخت و ساز مسکن در کشور از مدت‌های پیش با کمی مشکل مواجه بود و اکنون نیز در همه شرایط توسط متخصص ساخته نمی‌شود؛ به گونه‌ای که در سال‌های اخیر از هر قشری اعم از طلافروش و مغازه‌دار و … به ساخت و ساز مسکن روی آوردند که هیچ یک متخصص نبودند.

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان تاکید کرد: اگر ساخت و سازها به دست متخصص سپرده شود،‌ قطعا ساختمان‌هایی بدون مشکل و با عمر مفید ببشتری خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها