بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان اعلام شد

کد خبر: 432 Print This Post
۱۳ آذر ۱۳۸۹ | ۱۳:۴۴
برنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان اعلام شد

ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان (پایه سه) و آزمون حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان از تاریخ ۸۹/۹/۱۳ آغاز و تا تاریخ ۸۹/۱۰/۱۹ انجام خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران، وزارت مسکن و شهرسازی در اجرای مواد۲۶،۲۱،۱۱و۲۸ آئین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان اقدام به برگزاری « آزمون ورود به حرفه مهندسان (پایه سه) در رشته‌های معماری، شهرسازی، عمران (نظارت و محاسبات)، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، نقشه برداری و ترافیک برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی و همچنین آزمون حرفه‌ای کاردانهای فنی ساختمان در رشته‌های معماری، عمران، مکانیک، برق، نقشه برداری، شهرسازی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار کاردانی (پایه‌‌های یک، دو و سه) و آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی برای متقاضیان پروانه اشتغال به کار تجربی» در تاریخهای ۵ و ۶ اسفندماه سال‌۱۳۸۹ می‌نماید.

به گزارش شاسا، ثبت‌نام این آزمونها از تاریخ ۱۳/۹/۸۹ آغاز و تا تاریخ ۱۹/۱۰/۸۹ ادامه خواهد داشت. لازم بذکر است ثبت‌نام آزمونهای مهندسان و کاردانهای فنی به صورت الکترونیکی و از طریق وب‌سایت این دفتر به آدرس‌های: www.inbr.ir و www.maskan-sakhteman.ir و یا وب سایت شورای مرکزی به آدرس www.irceo.org و برای معماران تجربی از طریق مراجعه به کانون کاردانهای فنی ساختمان استان می‌باشد. متقاضیان ضروریست قبل از انجام ثبت نام راهنما و دستورالعمل ثبت نام را با دقت مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها