بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رئیس کانون کاردانهای فنی؛مسکن مهر و صنعتی سازی

کد خبر: 3454 Print This Post
۲۷ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۲۵
رئیس کانون کاردانهای فنی؛مسکن مهر و صنعتی سازی

www.BanaNews.irرئیس کانون کاردان‌های فنی ساختمان استان تهران گفت : طرح مسکن مهر برای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی طراحی شده که بیش از ۲۰ درصد آن به شیوه صنعتی ساخته می شود .

‘مهدی موذن ‘‌روز دوشنبه در همایش و جشنواره برترین های صنعت ساختمان از منظر نوآوری در محل هتل المپیک اظهار داشت : نگاه به صنعتی سازی در بخش مسکن ضروری و اجتناب ناپذیر است و از این جهت در قالب طرح مسکن مهر نیز به این مهم توجه شده است.

وی پیامد استفاده از روش صنعتی در بخش مسکن را سرعت در ساخت ، پایداری و مقاومت و بهره گیری از فناوری‌های نوین روز دانست .

طرح مسکن مهر از خرداد ماه ۱۳۸۶ شکل اجرایی به خود گرفت ، ساخت ۹۳۷ هزار واحد مسکونی دراین طرح برنامه ریزی شده که انتظار می رود تا پایان امسال ۵۰ درصد این واحدهای مسکونی تکمیل و به بهره برداری برسد .

به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا، موذن با بیان اینکه طرح مهر سرمایه گذاری عظیمی را در بخش مسکن به دنبال داشته ، گفت :باید همه تلاش کنند تا این طرح که جمعیتی بیش از چهار میلیون نفر را هدف قرار داده به موفقیت برسد .

این کارشناس بخش مسکن اضافه کرد: مهمترین مساله صنعت ساختمان نیروی انسانی است که امروز در کنار تحصیلات دانشگاهی نیاز به اطلاعات علمی و فنی در محیط کارگاهی دارد .

وی اظهار امیدواری کرد : استفاده از نیروی متخصص و حرفه ای در بخش مسکن موجب ساخت وساز کیفی و ایمن شود .

همایش و جشنواره برترین های صنعت ساختمان از منظر نوآوری با معرفی خلاقیت ها و نوآوریها و الگوهای کاری پروژه های برتر ساختمانی به کار خود پایان داد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها