بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رهبر:مسکن‌مهر را آبرومندانه اجرا می‌کنیم

کد خبر: 20741 Print This Post
۰۳ آذر ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۱
رهبر:مسکن‌مهر را آبرومندانه اجرا می‌کنیم

http://www.bananews.ir/رییس کانون سراسری انبوه‌سازان با حضور در نمایشگاه صنعتی‌سازی ساختمان با بیان اینکه تلاش می‌کنیم ساخت‌وسازهای مسکن‌مهر را آبرومندانه اجرا کنیم، تاکید کرد: ۶ هزار و ۵۰۰ انبوه‌ساز فعال در کشور زمانی می‌توانند رشد کنند که بین آنها و دولت رابطه متقابل وجود داشته باشد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ایرج رهبر در مصلای تهران افزود: حجم بالای ساخت‌وسازها نیاز به تحول در شیوه ساخت و جایگزین شدن صنعتی‌سازی دارد تا روش‌های جدید ساخت‌وسازهای صنعتی علاوه بر بهبود کیفیت ساختمان‌ها، سرعت در انجام کار و کاهش هزینه را موجب شود.

در مراسم افتتاح نمایشگاه صنعتی‌سازی ساختمان که تا شنبه آینده ادامه دارد، رییس سازمان نظام مهندسی تهران نیز گفت: باید از مردم در ساخت‌و‌ساز مشارکتی استفاده کنیم و تنها با تاکید بر رشته‌های مهندسی، مقوله صنعتی‌سازی و مصرف بهینه انرژی محقق نمی‌شود.سعید غفرانی افزود: قوانین بدون ضمانت اجرایی از طرف دولت اجرا نمی‌شود و مشکل عمده ما این است که ضمانت نامه‌های اجرایی لازم را در بخش ساخت‌و‌ساز نداریم.

همچنین امانی رییس بخش ساختمان سازمان بهره وری انرژی نیز در این مراسم گفت: هم اکنون ۴۳ درصد کل انرژی کشور در بخش ساختمان به مصرف می رسد و صنعت در رتبه دوم مصرف قرار دارد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها